به گزارش پایگاه خبری گیل اِبراز _ احمد ممتازی مدیر عامل انجمن معلولین بینایی گیلان طی پیامی نهم اردیبهشت‌ماه را که با تأسیس شورا، در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام «روز ملی شورا» نام‌گذاری شده است، به کلیه اعضای شورای شهر و روستای استان گیلان تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

شورا نهادی مقدس است که بدون شک نشان دهنده عمق تفکر مردم‌سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که ریشه در قرآن و مبانی گسترده دین مبین اسلام دارد.

با تأسیس شورای اسلامی شهر فرایند واگذاری امور به مردم و نقش‌آفرینی آنان در تعیین سرنوشت خود و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند، عینیت یافت و بیش‌ازپیش مشاهده شد.

اعضای شورا با وظیفه‌شناسی در حل مشکلات شهر و روستا همواره در تلاش هستند،تا با درايت و مدیریت مناسب برای نيل به جامعه شهروندمدار در جهت بالندگی، شکوفایی، عمران و آبادانی شهر قدم بردارند.

در همین راستا روز شورا را به تمامی اعضای تلاشگر شوراهای شهر و روستا به ویژه اعضای شورای اسلامی شهر رشت که صادقانه و خالصانه تنها باهدف خدمت به مردم پا به عرصه حل مسائل و مشکلات شهری گذاشته، تبریک می‌گویم و از درگاه احدیت برای آنان عمری پر برکت جهت ادامه راه خدمت‌رسانی، خواستارم./انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *