مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان در گفتگو با خبرنگاران گفت: ششمین دوره تربیت مربی سواد رسانه ای از سوی سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان با حضور ۲۹۵ نفر از علاقمندان در گیلان آغاز شد.

گیل ابراز: سجاد ستوده، مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان با اشاره به اهمیت ترویج سواد رسانه و سواد فضای مجازی با توجه به همه گیری و افزایش ضریب نفوذ فضای مجازی در جامعه گفت: بی شک یکی از مهمترین گامها برای کاهش آسیب های فراوان فضای مجازی، توسعه سواد رسانه ای در بین آحاد جامعه است و در این زمینه همه متولیان و دسنگاه های مسئول باید با جدیت به ایفای نقش خود بپردازند.

ستوده با اشاره به برگزاری ۵ دوره تخصصی آموزش مربی سواد فضای مجازی و سواد رسانه از سوی مرکز فضای مجازی سپاه قدس در سطح استان گیلان و تربیت مربی در سطوح مختلف در این حوزه افزود: ششمین دوره تخصصی تربیت مربی سواد رسانه ای در بهار و تابستان ۹۹ برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: این دوره آموزشی با هدف تربیت مربی سواد فضای مجازی و سواد رسانه و در دو بخش حضوری و آنلاین در سطح استان در حال برگزاری است و منتخبین این دوره ها پس از موفقیت در آزمون های طراحی شده با دریافت مدرک مربی گری به عنوان مربی سواد رسانه در سطح استان به تدریس خواهند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.