پارسا با اشاره به استقبال عکاسان رسانه‌های مجازی گیلان در جشنواره عکس «کمک مؤمنانه» گیلان، گفت: از تاریخ اعلام فراخوان تاکنون بیش از ۵۰ عنوان گزارش تصویری و بیش از ۵۰۰ اثر تصویری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

«مهدی پارسا» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، با اشاره به برگزاری جشنواره عکس «کمک مؤمنانه» ویژه رسانه‌های مجازی استان گیلان، اظهار کرد: این جشنواره با همکاری و مشارکت شهرداری رشت در حال برگزاری است.

 
رییس سازمان بسیج رسانه گیلان به اقدامات سازمان بسیج رسانه گیلان در حمایت از رسانه‌های فعال در پوشش کمک‌های مؤمنانه اشاره و تصریح کرد: در همین راستا، جشنواره عکس ویژه خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری با موضوع پوشش تصویری کمک مؤمنانه در گیلان برگزار می‌شود.

 
وی افزود: در کنار اقدامات گروه‌های جهادی و عموم مردم در تحقق کمک مؤمنانه مورد اشاره رهبر معظم انقلاب، بازتاب و پوشش رسانه‌ای این کمک‌های خداپسندانه امری ضروری است.

 
پارسا تاکید کرد: این جشنواره عکس در موضوعات کمک‌های مؤمنانه به اقشار نیازمند جامعه، تولید ماسک و دستکش در مساجد و هیئات مذهبی، ضدعفونی اماکن، معابر، شهرها و روستاها و ایثار و مجاهدت مدافعان سلامت و نیروهای بسیج، نظامی، انتظامی و خدمات شهری برگزار می شود.

 
رییس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به شرایط شرکت در این مسابقه عکس، اظهار کرد: عکاسان گیلانی می‌توانند لینک گزارش تصویری منتشر شده خود در هر یک از خبرگزاری‌‌ها و پایگاه‌های خبری استان را به همراه نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت و شماره تماس، به پست الکترونیکی basij.resane.gilan@chmail.ir ارسال کنند.

 
وی با اشاره به استقبال عکاسان رسانه‌های مجازی گیلان در جشنواره عکس  «کمک مؤمنانه» گیلان، گفت: از تاریخ اعلام فراخوان تاکنون بیش از ۵۰ عنوان گزارش تصویری و بیش از ۵۰۰ اثر تصویری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

 
پارسا اذعان کرد: بیش از نیمی از مهلت زمانی برای شرکت در مسابقه عکس «کمک مؤمنانه» سپری شده و آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره، پنجم خرداد ماه ۱۳۹۹، همزمان با پایان ماه مبارک رمضان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *