مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از استمرار توزیع بسته‌های معیشتی خبر داد و گفت: ۱۳ هزار نفر نیروی جهادگر در گیلان برای مقابله با کرونا خدمات‌رسانی کردند.

گیل ابراز، احمد ابراهیمی در گفت‌وگویی، خدمات‌رسانی ۱۳ هزار نفر از نیروهای جهادگر بسیج سازندگی سپاه در بخش‌های مختلف خدمات و درمانی برای مقابله با کرونا را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: توزیع بسته‌های معیشتی ویژه خانواده‌های آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا در قالب رزمایش مواسات ادامه دارد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه جهت حمایت از اقشار کم درآمد و آسیب‌پذیر از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۲هزار بسته معیشتی توزیع شده است عنوان کرد: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری جهت کمک به نیازمندان و محرومان جامعه، برگزاری رزمایش مواسات در دستور کار سپاه قرار گرفت.

ابراهیمی توزیع ماسک، گان و دستکش در بین مردم، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان را از جمله دیگر اقدامات بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از زمان شیوع کرونا تاکنون خواند و تصریح کرد: ایجاد کارگاه‌های تهیه ماسک و حضور فعال گروه‌های جهادی جلوه‌ای زیبا از همدلی و اتحاد مردم ولایتمدار گیلان را به نمایش گذاشت.

وی از ضدعفونی کردن ۵ هزار و ۲۵۰ اماکن عمومی و معابر استان گیلان توسط بسیجیان و گروه‌های جهادی خبر داد و اظهار داشت: توزیع بیش از ۲۹۷ لیتر مواد ضدعفونی بین مردم و ۷۳ هزار بسته بهداشتی توسط گروه‌های جهادی و خیران از دیگر اموری است که با ساماندهی بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان تحقق پیدا کرد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان تهیه و توزیع بروشورهای آموزشی بین مردم در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا را از دیگر اقدامات انجام شده این سازمان تلقی کرد و افزود: برگزاری رزمایش مواسات با هدف لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حمایت از اقشار آسیب‌دیده انجام شد.

ابراهیمی در پاسخ به این پرسش که جامعه مورد هدف رزمایش مواسات دقیقاً شامل چه افراد و خانواده‌هایی می‌شود اظهار داشت: تکیه ما برای توزیع بسته‌های معیشتی بیشتر روی خانواده‌ها و افرادی است که در جریان شیوع ویروس کرونا دچار مشکلات معیشتی شده‌اند در حالی‌که تا پیش از آن مشکلی در امور اقتصادی نداشتند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان استفاده از ظرفیت پایگاه‌های بسیج، گروه‌های جهادی، جامعه خیران و نهادهای خدمت‌رسان جهت برگزاری رزمایش خدمت مؤمنانه را مورد توجه قرار داد و گفت: امیدواریم بتوانیم این گام را نیز با موفقیت تمام برداریم تا هر چه زودتر شاهد از بین رفتن ویروس منحوس کرونا در گیلان باشیم.

تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *