مریم بخشی

بخشی با اشاره به فعالیت گسترده ۸۲ سمن در حوزه مبارزه با کرونا در گیلان، گفت: تاکنون بیش از ۲۱۰ هزار بسته بهداشتی و ضدعفونی کننده و ۵۰۰ بسته معیشتی توسط سمن ها در استان توزیع شده است.

به گزارش گیل ابراز، «مریم بخشی » عصر امروز (شنبه، ۶ اردیبهشت) در جلسه ستاد ساماندهی جوانان که در استانداری گیلان برگزار شد، گفت: جوانان در بحران کرونا بیشترین کارها را انجام دادند و در حوزه ضدعفونی اماکن و تولید انواع مواد ضدعفونی کننده و ماسک، شید و … پیشگام بودند.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به اینکه تا پایان سال گذشته، ۱۰۶ سمن مجوزدار در استان ثبت شده است، افزود: از این تعداد، ۸۲ سمن فعالیت گسترده از جمله حوزه مبارزه با کرونا داشتند‌.

وی تصریح کرد: ۲۱۰ هزار بسته شامل ماسک، دستکش، گان و شید و همچنین ۵۰۰ بسته معیشتی توسط سمن‌های اداره کل ورزش و جوانان توزیع شده است.

بخشی با اشاره به اهدای چهار دستگاه اکسیژن ساز توسط جوانان به بیمارستان ها، تاکید کرد: همچنین صد مشاوره تلفنی توسط سمن‌های گیلان انجام شده است.

وی با اشاره به توجه و پیگیری جوانان گیلانی به سخنان مقام معظم رهبری در مورد همت جوانانه و کمک مومنانه خاطرنشان کرد: بخش عظیمی از کمک‌ها به نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا توسط جوانان انجام شده است.

بخشی با تاکید بر اینکه گیلان یکی از ۱۱ استان پیشگام در حوزه کمک به نیازمندان و کادر درمانی گیلان بودند، افزود: جوانان گیلانی توانستند آبروی استان در کشور را حفظ کنند‌./شبستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.