سهیلا یاور مسرور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان از توزیع همزمان بسته های معیشتی در بین خانواده های نیازمند استان به همت اداره کل ورزش و جوانان گیلان ،سازمان های مردم نهاد حوزه ورزش و جوانان و مجمع جوانان خبر داد.

به گزارش گیل ابراز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان ، سهیلا یاور مسرور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت : با عنایت به راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش همت جوانانه ،کمک مومنانه ،ادارات کل ورزش و جوانان استان گیلان به همراه سایر استانها به این مهم اقدام نمود .

وی افزود : در این راستا معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان با همکاری مجمع جوانان و سازمانهای مردم نهاد ، معاونت ورزش و هیات های ورزشی و همچنین بسیج ورزشکاران اقدام به تشکیل ستادی در این زمینه کرد .

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد : با توجه به اینکه سهمیه ی بسته های معیشتی از سوی وزارت ورزش و جوانان ۸۸۰۰ عدد تعیین شد در این راستا سازمانهای مردم نهاد با تلاش شبانه روزی خود و سایر اعضای ستاد نسبت به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی اهتمام ورزیدند که تا کنون بیش از ۲۵۰۰ بسته توزیع گردیده است .

یاور مسرور اذعان داشت : روز پنج شنبه نیز همزمان با سراسر کشور با حضور اصحاب رسانه ، مجمع جوانان و سمن ها اقدام به این امر خداپسندانه کردند و نسبت به توزیع ۲۵۰ بسته در رشت اقدام بعمل آمد و این روند تا پایان ماه مبارک رمضان با همت همه ی اعضای ستاد و روسای محترم ادارات ورزش و جوانان شهرستانها ادامه خواهد داشت. وی در پایان گفت : ان شاالله بتوانیم بمانند همیشه در چنین اقداماتی پیشرو باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *