به گزارش گیل ابراز روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی رشت یکصد و دوازدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت به ریاست فاطمه شیرزاد با دستور بررسی پروژه های فرهنگی شهرداری منطقه دو ، جانمایی زمین مناسب برای احداث گرمخانه و سامانکده و بررسی ضوابط بودجه فرهنگی حوزه های روابط عمومی، سازمان سیما،منظر، فضای سبز و سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری رشت برگزار شد.

فاطمه شیرزاد در ابتدای جلسه با گرامیداشت هفته معلم و روز کارگر اظهار کرد: معلمان چراغ درخشان کشور هستند که برای تعلیم و تربیت آینده سازان کشور نقش آفرینی می کنند.

شیرزاد با قدردانی از همدلی مردم و مسئولان در کاهش بحران ویروس کرونا بیان داشت: طرح کمک های مومنانه و خود جوش مردمی در ماه مبارک رمضان در حال انجام است و این اقدامات خیرانه جای تقدیر و تشکر دارد.

وی در ادامه به ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام فرهنگی نظیر آرامگاه دکتر حشمت در چله خانه ، احداث یادمان شهدای گمنام در پارک ملت ، اتمام‌ درمانگاه هموفیلی و… تاکید کرد و افزود: پروژه های نیمه تمام فرهنگی و عمرانی باید در یک برنامه زمان بندی مشخص تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرند.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت بیان داشت: احداث مکانی مناسب برای گرمخانه و سامانکده شهر رشت برای نیازمندان ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *