در راستای توان افزایی جامعه ورزشی کشور ؛
افتتاح دومین باشگاه وفاداری هواداری فوتبال کشور توسط باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰، برای تیم فوتبال ملوان بندر انزلی

دومین باشگاه وفاداری هواداری فوتبال کشور توسط باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰، برای تیم فوتبال ملوان بندر انزلی افتتاح شد .

باشگاه وفاداری هواداری فوتبال ملوان بندر انزلی ، توسط شرکت پارس فرناک شریک تجاری ایران کیش با باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان افتتاح شد .‌

به گزارش روابط عمومی پارس فرناک ، وحید بهجتی مدیر عامل شرکت پارس فرناک با اعلام خبر فوق گفت : پس از افتتاح باشگاه وفاداری هواداری سپیدرود رشت ، دومین باشگاه وفاداری هواداری ورزشی فوتبال کشور ، توسط باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰، برای تیم فوتبال ملوان بندر انزلی افتتاح شد .
وی افزود : شرکت پارس فرناک وشریک تجاری کارت اعتباری ایران کیش با راه اندازی باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰ ، در حوزه ورزشی به منظور حفظ تیم های محبوب ورزشی کشور . باشگاه ورزشی وفاداری هواداران باشگاه های فرهنگی ورزشی کشور را تاسیس نموده اند و در این راستا دومین باشگاه وفاداری هواداری با باشگاه پر هوادار ملوان افتتاح شد .

بهجتی یاداور شد: حمایت و توسعه از تیم های ورزشی با سابقه و پر طرفدار وحفظ جایگاه آنان در ورزش حرفه ای و برند سازی آنان از اهداف افتتاح باشگاه های وفاداری هواداری باشگاه ها از جمله باشگاه ملوان می باشد .
مدیر عامل پارس فرناک با تاکید بر این که بخشی از نیازهای مالی و بانکی تیم ملوان با طرح های پیشنهادی از بین می رود خاطر نشان کرد : تیم ملوان با سابقه ای کهن و هوادارانی حرفه ای و منسجم می تواند با استفاده از پتانسیل های این قرار داد نیازهای مالی و خدمات بانکی خود ، همانند ارائه کارت هواداران وفادار باشگاه ملوان ، استفاده از خدمات فروشگاهی غیر حضوری از جمله خرید بلیط ، حضور در ورزشگاه ، کارت به کارت و …‌ را کاهش دهد .
بهجتی در ادامه با اشاره به این مزایای استفاده از طرح باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰ گفت: تیم های ورزشی سراسر کشور ، از مزایای این باشگاه میتوانند در جهت رفع بخشی از مشکلات مالی خود بهره مند شوند .
پژمان نوری مدیر عامل باشگاه ملوان بندر انزلی و بازیکن اسبق تیم های فوتیال پرسپولیس اظهار کرد : امروز از بابت وجود چنین تفاهم نامه ای بسیار خوشحالم با توجه به اینکه یکی از الزامات AFCاین است که باشگاه ها به سمت درآمدزایی حرکت کنند به نظر می رسد این تفاهمنامه حرکت خوبی دراین مسیر است .
وی با بیان اینکه ملوان از هواداران متعصبی در انزلی برخوردار است گفت : ما هوادارانی داریم که همان لحظه ورودم به باشگاه درخواست اعلام حساب می کردند تا پولی را به حساب باشگاه بریزند، اما اکنون با این تفاهم نامه باشگاه ملوان می تواند یکسری امکانات و خدمات به مردم و هوادارانش بدهد و مردم و هواداران نیز می توانند کار روزمره شان را با خدماتی که از طریق بستر ایران کیش و پارس فرناک فراهم شده است انجام دهند و در کنار آن عایداتی نیز نصیب باشگاه می شود .
مدیرعامل باشگاه ملوان ادامه داد : من فکر می کنم اگر در انزلی خوب عمل کنیم می توانیم موفق شویم ، ما واقعا هواداران وفاداری داریم، در خود گیلان هم خیلی از مردم هستند که عاشقانه ما را دوست دارند و با پیوستن به باشگاه و نصب اپلیکیشن ویژه این باشگاه که به زودی رونمایی می شود از امکاناتی که ایران کیش و پارس فرناک فراهم کرده است به نفع خود و باشگاه بهره می گیریم.
نوری تصریح کرد : در آغاز هر کاری مشکلاتی است اما ما خوشحالیم که گام اول را با کمک ایران کیش و پارس فرناک برداشتیم و ازاین بابت از هردوی آن ها تشکر میکنم.
وی بیان داشت: باشگاه ها کارهای متعددی درباره درآمد زایی می توانند بکنند اما ظاهرا به صورت عملیاتی این مسیر با این تفاهم نامه فراهم شده است ، امیدداریم تا مسیرهای دیگری که بارها شعار آن در کشور از سوی مسئولین نیز داده شده است نیز برای باشگاه ها ایجادشود. .
گفتنی است پس از افتتاح باشگاه وفاداری هواداری سپیدرود رشت و تفاهم نامه سه جانبه ایران کیش، پارس فرناک و این باشگاه؛ ملوان بندرانزلی طی تفاهنمامه ای سه جانبه به جمع دومین باشگاه وفاداری هواداری ورزشی فوتبال کشور در طرح مشترک ایران کیش و پارس فرناک پیوست.

دراین تفاهمنامه سه جانبه که پیمان طبری مدیر عامل ایران کیش ، پژمان نوری مدیر عامل این باشگاه و وحید بهجتی مدیرعامل پارس فرناک در آن حضور داشتند ایران کیش و پارس فرناک با راه اندازی باشگاه وفاداری مشتریان، که خدمات پرداخت آن از طریق ایران کیش و بخش های غیر پرداختی آن از سوی پارس فرناک فراهم می شود ،بستری را فراهم نموده اند تا به وسیله آن تعاملات میان هواداران و باشگاه ملوان عملیاتی شود .ارائه خدمات پرداخت الکترونیک از طریق ابزارهای پذیرش در تمامی بخش های باشگاه ملوان انزلی و مجموعه های تابعه ، ایجاد باشگاه هواداران و ارائه انواع خدمات به اعضا باشگاه از جمله خریدهای تخفیف دار، خریدهای اختصاصی، تخصیص جوایز و …، فعالیت های تبلیغی و تشویقی توسط طرفین به منظور معرفی خدمات موضوع تفاهم نامه، برگزاری جشنواره ها، کمپین ها برای اعضای باشگاه هواداران از جمله سایر مفاد این تفاهمنامه است.

گفتنی است ایران کیش و پارس فرناک در حوزه ورزشی به منظور حفظ تیم های محبوب ورزشی کشور باشگاه ورزشی وفاداری هواداران باشگاه های فرهنگی ورزشی کشور را تاسیس نموده اند و در دومین گام به سراغ باشگاه پرهوادار ملوان بندر انزلی رفتند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.