مدیر منطقه دو شهرداری رشت با تاکید بر عدم تعطیلی بازار، ادامه داد: هماهنگی‌های اولیه در حال انجام است تا در اجرا به مشکل بر نخوریم؛ در اجرای پروژه نه تعطیلی بازار را خواهیم داشت نه مسیری مسدود خواهد شد.

به گزارش گیل ابراز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جلسه هماهنگی پروژه بازار رشت با حضور علیرضا کامران‌راد مدیر منطقه دو، ابراهیم خوش فطرت معاون حمل و نقل و امور زیربنایی منطقه، نماینده آتش‌نشانی، پیمانکار و نمایندگانی از نیروی انتظامی، ادارات گاز، آب و برق در دفتر مدیر منطقه دو شهرداری رشت برگزار شد.

علیرضا کامران‌راد در این جلسه بازار رشت را از لحاظ اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی با اهمیت خواند و اظهار داشت: بازار رشت نقش بارزی در اقتصاد شهر رشت و حتی اقتصاد استان گیلان دارد.

کامران‌راد حفاری برای کابل‌گذاری، لوله‌گذاری آب‌های سطحی، اجرای سنگفرش، ایمنی بافت از طریق لوله‌گذاری آب برای حریق‌های احتمالی را بخش‌های پروژه بازار رشت عنوان کرد و گفت: این پروژه برای کمک به بازاریان جهت ایجاد امکانات بهتر و ایمن کردن بازار تعریف شده است و با توجه به وضعیت موجود، در صورت تعویق خسارات زیادی را متحمل خواهیم شد.

مدیر منطقه دو شهرداری رشت با تاکید بر عدم تعطیلی بازار، ادامه داد: هماهنگی‌های اولیه در حال انجام است تا در اجرا به مشکل بر نخوریم؛ در اجرای پروژه نه تعطیلی بازار را خواهیم داشت نه مسیری مسدود خواهد شد.

وی افزود: تلاش کردیم فرهنگ‌سازی لازم انجام گیرد و سعی می‌کنیم برای آسیب کمتر به بازار این پروژه فاز به فاز انجام شود.

کامران‌راد با بیان اینکه در انجام پروژه، با همکاری اداره برق و مخابرات قطعی برق و تلفن نخواهیم داشت، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده درصدد کاهش ریسک برآمده‌ایم؛ تلاش ما برای خدمت به بازار و شهروندان است و نمی‌خواهیم خدای ناکرده مشکلی برای کسی ایجاد شود.

وی افزود: دلیل اینکه اجرای پروژه به بهار ۹۹ موکول شد به دلیل رونق کمتر بازار در بهار و از سوی دیگر شرایط بحران کروناست که شاهد بازار خلوت‌تری هستیم.

در ادامه این جلسه یکی از نمایندگان بازاریان گفت: بازار رشت در شرایط بیماری به سر می‌برد و در حال جراحی توسط منطقه دو است و درخواست من این است که هر عملیاتی که توسط ادارات قرار است انجام شود در همین پروژه دیده شود؛ زمان برای ما اهمیت زیادی دارد و مایلیم هر چه زودتر به اتمام برسد.

نماینده دیگر بازاریان به مشکل نور خیابان شیک اشاره کرد و خواستار رفع این مشکل شد که مدیر منطقه دو قول مساعدت برای رفع این مشکل را داد.

در این جلسه نمایندگان ادارات مرتبط با پروژه و پیمانکار به ارائه توضیحات پرداختند.شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *