گیل ابراز _ آقازاده، کربلایی، دلاور، سه کاندید مورد حمایت راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان معرفی شدند

به گفته سخنگوی راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان، پس از رای گیری بر اساس شاخص ها و نه فقط نظرسنجی ها، از لیست شش نفره، به یک لیست سه نفره به ترتیب آقایان سید علی آقازاده، حسن کربلایی و مجید دلاور رسیدیم و بنابراین، این سه نفر مورد حمایت راهیان قرار خواهند گرفت و به عنوان کاندیداهای پیشنهادی راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان به مردم عزیز شهرستان رشت معرفی خواهند شد.

وی تاکید کرد: این معرفی صرفا به منزله یک پیشنهاد است و ما به همه نیروهای ارزشی که در این زمینه تلاش کردند احترام می گذاریم و این معرفی بدان معنا نیست که افراد اصلح دیگری در جمع این دوازده نفر نبودند.بلکه ما به ناچار
فقط سه نفر نماینده برای شهرستان رشت می خواهیم.

تحریری نیک صفت، با تاکید براینکه تلاش راهیان برای ورود افراد اصلح به مجلس است ادامه داد: این کار به هیچ عنوان به معنی تفرقه بین نیروهای ارزشی و انقلابی نیست و در نهایت مردم عزیز تعیین کننده هستند و پیروزی برای ما این نیست که کاندیداهای ما رای بیاورند.پیروزی را در درست تشخیص دادن ،درست عمل کردن ، می دانیم.البته این بدان معنا نیست که همه تلاش خود را برای پیروزی افراد معرفی شده به کار نبریم.

سخنگوی راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان در ادامه تصریح کرد: در دوره‌های گذشته انتخابات بیشتر با توجه به نظرسنجی‌های مردمی انجام می شد، که روش چندان مناسبی نبود، زیرا برخی افراد به دلیل شهرت در سطح جامعه و همچنین دارای تریبون بودن شانس بیشتری برای پیروزی داشتند.

وی با تاکید بر اینکه در این دوره انتخاب نهایی بر اساس شایستگی‌ها انجام شده است، ادامه داد: ۱۳۲ نفر بر اساس شاخص‌های انقلابی در این مجموعه عضو و پس از طی مراحلی ۲۱ نفر انتخاب شدند.

تحریری نیک صفت با اشاره به انجام نظرسنجی در رشت و سایر شهرستان‌ها و با بیان اینکه از این از میان این تعداد ۱۲ نفر انتخاب شدند، ادامه داد: در نهایت سه تن از این افراد بر اساس شاخص‌های مورد تأکید رهبری انتخاب و مورد حمایت این نهاد در انتخابات خواهند بود.

به گفته وی، تیم راهیان متشکل از نخبگان و فعالان علمی ،سیاسی ،فرهنگی استان است که نمیتوانستند آنچه را که می دانند به مردم نگویند.

تحریری نیک صفت، دینداری، صداقت، شجاعت و پاببندی به ارزشها را از جمله خصوصیات کاندیداهای اصلح عنوان کرد و گفت: این خصلتها موجب می شود تا افراد منتخب در خانه ملت بهتر به وظایف خود در قبال مردم عزیزمان که شایسته خدمت اند ،عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.