گیل ابراز _ دکتر مجید دل آور دبیر انجمن اسلامی پزشکان گیلان در دیدار با جمعی از پرستاران با تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار سلیمانی و جانباختگان حادثه هوایی اظهار داشت: برکات شهادت سردار سلیمانی سال های طولانی ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به حادثه دردناک سقوط هواپیما اظهار کرد: خطای انسانی داغ این حادثه تلخ را دو برابر کرد و گلایه مردم از این بود که چرا علت سقوط از همان روز اول برای مردم شفاف سازی نشد.

این فعال سیاسی و اجتماعی با بیان اینکه برخی مسئولان به راحتی به مردم دروغ می گویند ابراز داشت: برخی مسئولان تنها آن چیزی را بیان می کنند که با منافع شخصی خود سازگار است.

دکتر دل آور تصریح کرد: مردم انتظار دارند که حقایق برای آن ها تشریح شود و مسئولان به آن ها اعتماد کنند.
وی با اشاره به مشکلات قشر پرستاری اظهار کرد: پرستاران در حوزه های معیشتی، رفاهی و … دارای مشکلات بسیاری هستند و در حالی که خود فرشتگان نجات بیماران هستند.

دبیر انجمن اسلامی پزشکان گیلان با انتقاد از وضعیت دانشگاه علوم پزشکی گیلان عنوان داشت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان در زمینه های آموزش، پژوهش، بهداشت و پرداخت مطالبات پرسنلی جزو 15 دانشگاه علوم پزشکی آخر کشور است.
دبیر انجمن اسلامی پزشکان گیلان افزود: ایجاد برخی محدودیت های غیرموجه در انجام برخی اقدامات تشخیصی و درمانی در بیمارستان های دولتی موجب کاهش درآمد دانشگاه می شود و از این جهت هم مردم گیلان و هم همکاران دانشگاه متضرر می شوند.

دکتر دل آور با اشاره به ظرفیت های بالای استان گیلان برای توسعه گفت: علی رغم ظرفیت های بالای استان گیلان در حوزه های کشاورزی و گردشگری بسیاری از جوانان گیلانی بیکارند.

عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی پزشکان ایران ادامه داد: برخی نرخ های اعلامی دولت در زمینه اشتغال واقعی نیست و دولت کسانی که حتی روزانه یک ساعت کار می کنند را شاغل محسوب می کند.
دکتر دل آور با اشاره به خروج نخبگان از کشور گفت: تبعیض مهمترین علل فرار نخبگان از کشور است که باید علل خروج نخبگان را حذف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.