معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان؛
طرح اشتغال روستایی اگر با نظارت کامل اجرا شود می تواند باعث رونق اشتغال در روستاها شود

گیل ابراز _ میراعلمی با اشاره به اینکه هدف ارائه تسهیلات اشتغال روستایی ایجاد اشتغال است؛ گفت: اگر قرار است برای تثبیت اشتغال یارانه داده شود باید رصدهای لازم نیز صورت گیرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت ، ظهر امروز جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست سیده زهرا میراعلمی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت: توسعه و پویایی مشاغل خانگی در سطح شهرستان را از جمله برنامه های موثر در کاهش میزان بیکاری و چشم انداز موفق اقتصاد خانواده ها برشمردند و همکاری سایر دستگاه های اداری و اجرایی را در زمینه تشویق بخش خصوصی به سرمایه گذاری در سطح شهرستان مطابق با معیارهای توسعه پایدار و اشتغال پایا را امری ضروری عنوان نمود.

میراعلمی با اشاره به اینکه هدف ارائه تسهیلات اشتغال روستایی ایجاد اشتغال است؛ گفت: اگر قرار است برای تثبیت اشتغال یارانه داده شود باید رصدهای لازم نیز صورت گیرد .
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت اظهار داشت: طرح اشتغال روستایی اگر با نظارت کامل اجرا شود می تواند باعث رونق اشتغال در روستاها شود.

وی ضمن تشکر از مسولین کمیته امداد شهرستان بابت تسهیل در فرایند جذب تسهیلات برای مددجویان خود؛ گفت: کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با تشکیل یک کمیته نظارتی بر طرح های اشتغال روستایی نظارت کند تا از معیارها و اهداف در نظر گرفته شده در این امر دور نشویم.
در ادامه مسائل و مشکلات تسهیلات اشتغالزایی شهرستان  مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *