گیل ابراز – سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان با اشاره به اینکه مردم باید به تأثیرگذاری رأی خود در انتخابات ها آگاه باشند، گفت: نمایندگان مجلس از مردم بدلیل کم کاری خود عذرخواهی کنند.

سیاوش آقاجانی عصر سه شنبه در نشست خبری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان با اشاره به آغاز گام دوم انقلاب، تحریم ها و فرصت ها، انتخابات مجلس سال جاری دارای اهمیت ویژه ای است، اظهار کرد: در سال های اخیر برخی با شعار امید، مردم را ناامید کردند.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان با بیان اینکه بازگرداندن امید به جامعه انقلاب اسلامی به اندازه انتخابات مجلس دارای اهمیت بسیار زیادی است، افزود: مجلس انقلابی، توانگر و شجاع منجر به تزریق امید به جامعه می شوند.

وی با تاکید بر بازگشت به تدابیر و مبانی، گفتمان اصیل و آرمان های انقلاب اسلام، گفت: قوه قضاییه با تدابیر انقلابی و مبارزه با فساد سبب ارتقای سلامت در جامعه شده و یک مجلس انقلابی در کنار قوه قضاییه امیدبخش رسیدن به یک دولت انقلابی حتی تا پیش از سال ۱۴۰۰ است.

آقاجانی تصریح کرد: کشیده شدن اعتراضات مردم به خیابان ها به دلیل بی توجهی نمایندگان مجلس نسبت به مردم است زیرا مردم باید مطالبات و اعتراضات خود را از طریق مجلس اعلام کنند.

وی با تاکید بر اینکه هدف شورای ائتلاف انقلاب رسیدن به دولت انقلابی است، افزود: در سال های اخیر گفتمان انقلاب را به عنوان افراطی گری، ساده زیستی را پوپولیست، مقاومت در مقابل استکبار را به ماجراجویی، مصرف گرایی را ترویج تعبیر کردند و با بی توجهی به محرومان با عدم در نظر گرفتن کرامت انسانی و با قراردادهای زیان بار منجر به آسیب های جبران ناپذیر حتی برای نسل های آینده شده اند.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی در معرض هجمه های هدفمند قرار گرفته است، ادامه داد: هدف ما رسیدن به گزینه های واحد، اصلح و همسو برای انتخابات مجلس است که این افراد باید شجاع باشند که منافع مردم را به منافع شخصی خود ارجعیت دهند.

آقاجانی با بیان اینکه تلاش برای رسیدن به ائتلاف یک تضمین برای حرکت در مسیرگام دوم انقلاب است، تصریح کرد: شورای ائتلاف استان زیرنظر شورای کشور در حرکت است و با تکامل مکانیزم وحدت های گذشته و با استفاده از ظرفیت های قبلی درصدد رسیدن به گفتمان انقلابی از طریق انتخاب افراد اصلح است.

وی ادامه داد: نظرسنجی از جمله بازوهای اصلی شورای ائتلاف است که رشد و ترغیب آرای نامزدها را رصد می کند تا در نهایت به گزینه اصلح دست یابد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان با بیان اینکه شورای ائتلاف استان متشکل از ۴۰ نفر است که ۵۰ درصد این افراد جوانان و بانوان هستند، افزود: شوراها شامل ۱۰ حزب و تشکل رسمی هستند و هر شورا متشکل از هفت کمیته که دارای دو روحانی، دو استاد دانشگاه و نیروهای جوان و بانوان است.

آقاجانی با تاکید بر اینکه مردم در وهله نخست باید به اثرگذاری رای خود آگاه هستند، گفت: نمایندگان مجلس به دلیل کم کاری خود درباره گران کردن بنزین باید از مردم عذرخواهی کنند به جای اینکه بگویند دولت به حرف مجلس گوش نکرده کلیت اثرگذاری رای مردم را با ناکارآمدی خود زیر سوال نبرند./منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.