همزمان با آغاز طرح امداد و نجات زمستانه در استان گیلان؛
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان:
روزانه ۱۵۰ نیروی امدادی و پشتیبانی در خدمت مردم و آماده خدمت رسانی به مردم استان هستند

آغاز طرح امداد ونجات زمستانه در استان گیلان

سیستم ارتباطات رادیویی پیشرفته جمعیت هلال احمر گیلان در ۴ شهرستان حادثه خیز استان فعال است

فعالیت مستمر پایگاه ها، پستها ،شعب و امکانات لجستیکی جمعیت هلال احمر استان گیلان همزمان با آغاز طرح زمستانه

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مراسم افتتاح طرح امداد و نجات زمستانه با حضور ارسلان زارع استاندار گیلان، مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان و مدیران دستگاه های امدادی و خدمت رسان استان گیلان در محل فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان برگزار شد.

روزانه ۱۵۰ نیروی امدادی و پشتیبانی آماده خدمت رسانی به مردم استان هستند

در حاشیه این مراسم مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در جمع خبرنگاران بیان کرد: روزانه ۱۵۰ نیروی امدادی و پشتیبانی به افرادی که در نقاط صعب العبور و کوهستانی ،برف گیر با وسیله نقلیه و یا بدون آن در راه مانده اند ،آماده خدمت رسانی می باشند.امدادگران و نجاتگران در ارایه خدمت و اسکان اضطراری حادثه دیدگان تا رساندن آن افراد به نقاط امن در تلاش هستند.

آغاز طرح زمستانه در استان گیلان

ولی پور ضمن اشاره به آغاز طرح زمستانه در استان گیلان، اظهار کرد: در سال جاری از ۲۰ آذر طرح زمستانه آغاز و تا ۲۰ اسفند ماه به مدت ۳ ماه ادامه خواهد یافت.

سیستم ارتباطات رادیویی پیشرفته جمعیت هلال احمر گیلان در ۴ شهرستان حادثه خیز استان فعال است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به سیستم پیشرفته ارتباطات رادیویی جمعیت هلال احمر گیلان اذعان داشت: سیستم ارتباطات رادیویی کامل، مجهز به سیستم دیجیتال و مجهز به بی سیم HF در شهرستان ها و در طرح زمستانه فعال هستند.

فعالیت پایگاه ها، شعب و امکانات لجستیکی جمعیت هلال احمر استان گیلان همزمان با آغاز طرح زمستانه

ولی پور ضمن اشاره به تعداد پایگاه ها و شعبات فعال در طرح زمستانه تصریح کرد: جمعیت هلال احمر در طرح زمستانه با ۲۵ پایگاه و پست امداد و نجات ، ۱۶ شعبه اماده وفعال، یک فروند بالگرد، یک تیم جستجوی نجات آنست و یک تیم واکنش سریع در مرکز استان شبانه روز آماده خدمت رسانی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به امکانات لجستیکی جمعیت هلال احمر استان در طرح مذکور خاطرنشان کرد: ۲۵ دستگاه آمبولانس، ۱۶ خودروی کمک دار امدادی و ۱۰ خودروی ست نجات در جاده ها و کوهستان آماده کمک رسانی به مردم استان گیلان در طرح زمستانه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.