گیل ابراز _ در شرایطی که با نامه وزارت ورزش و جوانان برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان غیرقانونی اعلام شده بود، صبح امروز در هتل نرگس منطقه آزاد انزلی و خارج از ساختمان اداره کل ورزش و جوانان استان، انتخابات هیئت فوتبال برگزار و قربانعلی الماسخاله در این انتخابات مسئله دار به عنوان رئیس هیئت فوتبال گیلان انتخاب شد!
نکته عجیب در برگزاری این انتخابات عدم حضور مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان بود که با توجه به نامه وزارت ورزش در خصوص غیرقانونی بودن برگزاری انتخابات هیئت فوتبال، در این مجمع شرکت نکرده بود. اما اتفاق عجیب تر جایی رخ داد که با توجه به عدم  حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، حیدر بهاروند ریاست مجمع را برعهده گرفت! آنهم در شرایطی که با توجه به عدم حضور رئیس فدراسیون می بایست مدیرکل در مجمع حضور می یافت اما این اتفاق صورت نپذیرفت.

موضوع مبهم دیگر در خصوص برگه های تعرفه رای انتخابات است. گفته می شود برگه های تعرفه رای انتخابات دارای دو جای مهر بوده که مشخص نیست با توجه به عدم حضور نماینده اداره کل ورزش و جوانان تکلیف برگه تعرفه رای چه شده است؟!

حال در این شرایط گفته می شود با توجه به اقدامات غیرقانونی رخ داده در برگزاری مجمع هیئت فوتبال استان گیلان، احتمال ابطال انتخابات تقریباً قطعی به نظر می رسد و باید منتظر تعیین سرپرست برای هیئت فوتبال گیلان ماند./منبع رشت ۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.