گیل ابراز /فرماندار شهرستان رشت در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مطرح کرد:نیازمندیها نامحدود اما منابع اعتباری محدود است/ لزوم تامین نظم، امنیت و روان سازی ترافیک، در اولین روز سال تحصیلی جدید

🔻فرماندار شهرستان رشت، تامین تجهیزات ضروری مدارس را مهم تلقی و تصریح کرد: به طبع تامین این تجهیزات مستلزم تامین منابع اعتباری است، حال اینکه نیازمندی های ما نامحدود اما منابع اعتباری محدود است.

🔻میر شمس مومنی‌زاده در این جلسه که در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم بهار علم و دانش نویدبخش سالی پربار برای جامعه تعلیم و تربیت در شهرستان باشد.

🔻وی با اشاره به اهمیت موضوع تعمیر و نگهداری فضاهای آموزشی، به کمبود منابع اعتباری اذعان کرد و گفت: در شرایط کنونی باید براساس اولویت بندی اقدام به تعمیر فضاهای مورد نظر کنیم.

🔻نماینده عالی دولت در مرکز استان، تامین تجهیزات ضروری مدارس را نیز مهم تلقی و تصریح کرد: به طبع تامین این تجهیزات نیز مستلزم تامین منابع اعتباری است؛ نیازمندی های ما نامحدود اما متاسفانه منابع اعتباری محدود است.

🔻میرشمس مومنی‌زاده با اشاره به اهمیت مشارکت اولیای دانش‌آموزان در امور مدارس، خاطرنشان کرد: برای پیشبرد هرچه بهتر امور و رفع بسیاری از مشکلات مدارس می بایست بیش از پیش از ظرفیت مشارکت اولیای دانش‌آموزان بهره مند شویم.

🔻وی در ادامه با اشاره به نقش پذیری دانش آموزان و‌ ذهن پویا و خلاق آن ها در امور مختلف، ظرفیت ارزشمندی برای دانش آموزان متصور شد و با بیان اینکه بایستی این شور و هیجان را به سمت رشد و بالندگی هرچه بیشتر سوق داد، گفت: می توان در قالب انجمن‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی زمینه این مشارکت را فراهم کرد.

🔻فرماندار شهرستان رشت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهمیت سوادآموزی، تاکید کرد: مقتضی است بخشداران، دهیاران، اعضاء شوراهای اسلامی و دستگاه های متولی، با تشریک مساعی زمینه را برای رشد هرچه بیشتر شاخص باسوادی در شهرستان فراهم کنند.

🔻مومنی زاده در پایان سخنانش بر لزوم تامین نظم، امنیت و روانسازی ترافیک در اولین روز سال تحصیلی جدید تاکید کرد و گفت: در جلسه شورای تامین شهرستان ابعاد مختلف موضوع بررسی شد و هماهنگی لازم صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.