🔻پس از بارندگی شدید روز گذشته در رشت و احتمال تداوم بارشها در روزهای آینده، سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت از آماده باش کامل نیروهای خدماتی شهرداری رشت به دستور دکتر ناصر حاج محمدی خبر داد.

🔻به گزارش پایگاه خبری گیلان ابراز /به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، علیرضا قانع در این زمینه توضیح داد: بنا به دستور شهردار محترم به دلیل احتمال تداوم بارشها به منظور آسایش و رفاه شهروندان کلیه واحدهای خدمات رسان شهرداری رشت به حالت آماده باش در آمده اند.

🔻سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت تاکید کرد: از هم اکنون تا پایان احتمال بارشها همه نیروهای خدمات رسان در واحدهای مختلف شهرداری، معاونت خدمات شهری، نواحی، مناطق پنجگانه، سازمانهای مرتبط همچون “آتش نشانی و خدمات ایمنی”، “سیما، منظر و فضای سبز” و “مدیریت پسماندها” و… برای مقابله با هرگونه مشکل آبگرفتگی و خدمت رسانی به شهروندان در آماده باش کامل هستند.

🔻قانع گفت: نیروهای زحمتکش شهرداری رشت تلاش می کنند تا در اسرع وقت در مناطق مورد نیاز حضور یابند و به رفع مشکل بپردازند.

🔻وی افزود: شهروندان گرامی رشت نیز می توانند هر گونه مشکل و مورد مرتبط با شهر را از طریق سامانه ۱۳۷، اپلیکیشن ۱۳۷، تلفن گویا و تماس تلفنی با شماره های زیر اطلاع رسانی کنند تا خادمان آنها در شهرداری رشت در اسرع وقت در محل حاضر شده و رفع مشکل نمایند.

🔻گفتنی است شهروندان محترم می‌توانند با نصب اپلیکیشن ۱۳۷ در جهت افزایش مشارکت در تصمیم‌گیریها، بالابردن سطح کیفیت خدمات‌رسانی شهرداری، کاهش مراجعات حضوری شهروندان و به تبع آن کاهش بار ترافیکی، مشکلات جاری شهر را پیگیری کنند.

🔻شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن ۱۳۷ روی گوشی‌های همراه خود از طریق دانلود در پرتال و کافه بازار به سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ دسترسی یابید.
همچنین شهروندان گرامی می توانند با شماره تلفن های شهرداریهای مناطق پنجگانه رشت تماس حاصل نمایند.
شهرداری منطقه یک:
۰۱۳۳۳۲۶۰۰۷۰

شهرداری منطقه دو:
۰۱۳۳۳۲۲۶۴۶۷

شهرداری منطقه سه:
۰۱۳۳۲۶۶۱۱۸۸

شهرداری منطقه چهار:
۰۱۳۳۳۵۲۵۳۹۱

شهرداری منطقه پنج:
۰۱۳۳۳۶۱۹۰۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.