شهردار لاهیجان از برگزاری نخستین جشنواره اقوام گیلان در لاهیجان خبر داد

پایگاه خبری گیل ابزار،،شهردار لاهيجان گفت: نخستین جشنواره اقوام استان گیلان در لاهیجان برگزار می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان،مسعود كاظمی در گفت و گويی افزود: این جشنواره روز جمعه چهارم مرداد 98 از ساعت 10 صبح تا 10 شب با مشارکت شورای اسلامی شهر، شهرداری لاهیجان و هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان گیلان در پارک جنگلی میرصفا در خیابان شقایق لاهیجان برگزار می شود.

وی اضافه کرد: این جشنواره شامل بازی های بومی محلی، غذا و نان محلی، صنایع دستی، کشتی گیله مردی، نمایش های آیینی، موسیقی محلی و لافند بازی با حضور هیات های روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان های استان گیلان در فضای زیبا و دلپذیر پارک جنگلی میرصفای لاهیجان برگزار خواهد شد.

کاظمی گفت: لاهيجان شهر نمونه گردشگری طبیعی و تاریخی ایران و شهر جشنواره ها می باشد و مدیریت شهری لاهیجان در کنار عمران و آبادانی و توسعه شهر به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و ایجاد نشاط و شادابی شهروندان توجه ویژه ای دارد.

وی افزود: لاهیجان به عنوان شهر شب های روشن انتخاب شده و اين شهر پتانسيل دارد كه به عنوان يك شهر ۲۴ ساعته مورد بازديد گردشگران قرار گيرد.

شهردار لاهیجان در پایان از حمایت ها و پشتیبانی فرماندار و اعضای شورای تأمین و شورای اسلامی شهر و تلاش های کارکنان شهرداری قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *