شهردار لاهیجان؛
برگزاری نخستین جشنواره اقوام گیلان با استقبال شهروندان در لاهیجان

شهردار لاهيجان گفت: نخستین جشنواره اقوام استان گیلان با استقبال شهروندان در لاهیجان برگزار شد.

✴به گزارش پایگاه خبری گیل ابراز،به نقل از روابط عمومی اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان،مسعود كاظمی در گفت و گويی افزود: این جشنواره با مشارکت شورای اسلامی شهر، شهرداری لاهیجان و هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان گیلان در پارک جنگلی میرصفا لاهیجان با حضور بیش از سه هزار نفر برگزارشد.

وی اضافه کرد: در این جشنواره با حضور هیات های ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی 10 شهرستان استان بازی های بومی محلی، غرفه های غذا و نان محلی، صنایع دستی، مسابقات نمادین کشتی گیله مردی، نمایش های آیینی، موسیقی محلی و لافند بازی در فضای زیبا و دلپذیر پارک جنگلی میرصفای لاهیجان اجرا شد.

کاظمی گفت: استقبال شهروندان از این جشنواره تیم مدیریت شهری را بر آن داشت تا با برگزاری جشنواره های مختلف برای شادابی و نشاط مردم برنامه ریزی کند.


وی اضافه کرد: اجرای جشنواره های مختلف در طول سال در لاهیجان باعث شد این شهر به عنوان شهر جشنواره ها در سطح استان و کشور شناخته شود.
شهردار لاهیجان در پایان از حمایت ها و پشتیبانی فرماندار و اعضای شورای تأمین و شورای اسلامی شهر و تلاش های کارکنان شهرداری قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.