شهردار رشت پس از گذشت ۱۰ ماه معرفی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، مراسم معارفه ناصر حاج محمدی به عنوان شهردار رشت عصر امروز با حضور معاون عمران، توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و مجموعه شهرداری رشت در این شهر برگزار شد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این مراسم اظهار داشت: احساس تعلق مردم و نخبگان شهر رشت نسبت به این شهر جزء فرصت‌های عالی است که نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد.

مسعود نصرتی با بیان اینکه شهر رشت در حوزه سرمایه‌گذاری نیز از فرصت‌های خوبی برخوردار است خاطرنشان کرد: امروز با یک آگهی، بیش از 100 سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در یک پروژه در این شهر داوطلب می‌شوند که فرصت بسیار عالی است.

شهردار سابق رشت، این شهر را وطن دوم خود اعلام کرد و ابراز داشت: بنده نیز در راستای کمک به شهر رشت و این مردم از هیچ تلاش، مشورت و کوششی دریغ نخواهم کرد و امیدوارم که از فرصت‌های شهری به نحو عالی استفاده شود.

سرپرست سابق شهرداری رشت نیز در این مراسم ضمن تبریک ویژه به دکتر ناصر حاج‌محمدی که به عنوان شهردار رشت معرفی شد اظهار داشت: مدت 10 ماه و 25 روز از دوران سرپرستی بنده در شهرداری رشت گذشت و این دوران با توجه به شرایط مختلف، دوران خاص و دشواری بود.

علی بهارمست با بیان اینکه 16 میلیارد تومان به صورت ماهانه در راستای مطالبات و حقوق پرسنل شهرداری رشت پرداخت می‌شد افزود: بدهی‌های چند صد میلیارد تومانی از جمله مشکلات شهرداری رشت بود که در طول این مدت، تمام تلاش خود جهت کاهش بدهی‌ها انجام دادیم.

وی با اشاره به لزوم پرداخت سریع حقوق پرسنل شهرداری رشت گفت: تمامی مطالبات اسفند 97 و سال گذشته پرسنل شهرداری رشت پرداخت شده است بنابراین حفظ آرامش در مجموعه شهرداری رشت جهت سرویس‌دهی بهتر به مردم بسیار اهمیت دارد.

سرپرست سابق شهرداری رشت با اشاره به طرح تفصیلی شهر رشت ابراز داشت: در باب این موضوع، جلسات متعددی تشکیل شد و البته اصلاحاتی در این طرح مدنظر بود که در راستای آن تحولاتی در ساخت و ساز در شهر رشت رقم بخورد.

بهارمست به تعمیر ناوگان در حوزه حمل و نقل شهری و ترافیک اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در طول این 10 ماه مبلغ، 30 میلیارد تومان قرارداد سرمایه‌گذاری در شهر رشت داشتیم که سرمایه‌گذاری در حوزه شهر بازی رشت نیز جزء آن بود.

وی با بیان اینکه مشکلات پیرامون شهربازی رشت نیز با سرمایه‌گذاری انجام شده حل می‌شود گفت: شهر بازی رشت چند ماه تعطیل بود ه که به زودی اقدامات به روز رسانی، نصب امکانات جدید و تجهیزات آن انجام می‌شود و تا ماه‌های آتی به پایان می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *