🔴حضور 72 نفر از نجاتگران هلال احمر گیلان در آزمون تربیت مربی کمک های اولیه

مدیر عامل هلال احمر گیلان گفت : 72 نفر از نجاتگران جمعیت هلال احمر استان در آزمون تربیت مربی کمک های اولیه شرکت کردند که در صورت قبولی بعنوان مربی کمک های اولیه با جمعیت استان همکاری می کنند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان
مهدی ولی پور گفت : 72 نفر از نجاتگران که دارای مدرک کارشناسی بوده و دوره های آموزشی عمومی امداد و نجات و پیش بیمارستانی را در جمعیت طی نموده در آزمون عملی شامل اداره کلاس و فن بیان شرکت نموده که قبول شد گان مصاحبه حضوری در آزمون کتبی شرکت می کنند .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گفت : در حال حاضر جمعیت هلال احمر استان گیلان دارای 140 مربی امداد و کمک های اولیه درجه سه و دو می باشد .
مانی علی اصغری معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر گیلان گفت : علاوه بر برگزاری آزمون مربیان، دوره آموزشی و توجیهی بدو خدمت جهت کارکنان جدید الاستخدام هلال احمر گیلان به منظور آمادگی و آشنایی آنها با ساختار اداری و کار تیمی ، اخلاق حرفه ای و سازمانی در حال برگزاری می باشد .
وی افزود : 21 نفر از کارکنان هلال احمر گیلان در این دوره آموزشی که با هماهنگی مرکز پژوهشهای توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار می شود، حضور دارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.