مهندس جهانساز رییس سازمان چای کشور:
اتحادیه های کار کارخانجات چای و و چایکاران باید در خصوص قیمت برگ سبز چای تعامل داشته باشند

به مناسبت نامگذاری سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری، سفر دوره ای مدیران کل دستگاه های اجرایی استان (بررسی موضوعات حوزه کشاورزی) در فرمانداری شهرستان سیاهکل برگزار گردید. در این نشست مهندس جهانساز رئیس سازمان چای کشور، مهندس درجانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، مهندس صوفی فرماندار شهرستان سیاهکل، مهندس مشتاق نماینده سازمان چای در امور استان ها و مجلس، مهندس حسینی رئیس اداره چای شهرستان سیاهکل، مهندس کوهستانی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سیاهکل و بسیاری از کارشناسان حوزه کشاورزی حضور داشتند. سپس ملاقات عمومی مردمی برگزار گردید و مردم با مسولان دیدار کردند و در پایان مهندس حبیب جهانساز از باغات چای و کارخانجات شهرستان سیاهکل بازدید نمود.
 
مهندس جان جهان ساز در ملاقات عمومی و مردم گفت در سال جاری قیمت مصوب خرید چای تضمینی درجه یک و درجه دو از طرف دولت هر کدام ۲۰ و ۲۱ درصد افزایش قیمت خواهد داشت.

  وی اضافه کرد با توجه به برنامه های انجام شده در سال گذشته و سال جاری روند و پیشرفت مناسبی نسبت به ادوار گذشته صنعت چای داشته است و امسال در خصوص خرید و پرداخت و ۵۴ درصد سهم کارخانجات و ۴۶ درصد سهم دولت می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *