🔴سرپرست فرمانداری لنگرود : میزبانی شایسته ازدکتر روحانی ریاست محترم جمهوری، توطئه دشمنان را خنثی می کند

به منظورهماهنگی برای سفرریاست محترم جمهور به استان گیلان، نشست شورای اداری درسالن اجتماعات فرمانداری به ریاست سرپرست فرمانداری لنگرود برگزار شد.

محمد رنجبر در این نشست اظهار کرد: مردم در پی این سفر قریب الوقوع آماده شنیدن خبرهایی خوش باشند.
وی با بیان اینکه نیازهای شهرستان به درستی سنجیده شده است تا بتوانیم ازاعتبارات ملی در سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به نفع منطقه بهره ببریم ، افزود: در سفر رئیس جمهوربرای چندین پروژه و طرح های عام المنفعه شهرستان لنگرود که دارای قابلیت اجرایی هستند وتا حدودی پیشرفت فیزیکی هم داشته اند از جمله : پروژه های کارخانه کمپوست ،بیمارستان،سیستم فاضلاب شهری ؛اعتبارات لازم مصوب خواهد شد وی همچنین خبر از افتتاح پروژه های آشیانه پایگاه امداد هوایی استان گیلان در شهر چاف و چمخاله وآسفالت لاین دوم کنار گذر؛داد وافزود : افتتاح این پروژه ها یا به صورت ویدئوکنفرانس ازسوی رئیس جمهورو یا احتمالا باحضوردکترسعیدنمکی وزیر بهداشت در شهرستان لنگرود همراه خواهد بود.

سرپرست فرمانداری لنگرود در ادامه با بیان اینکه ،امروز باید به دکتر روحانی برای تحقق اهدافش کمک کنیم افزود :ممکن است در برخی موضوعات نقاط ضعفی وجود داشته باشد ولی راه و روش وی در مجموع به نفع کشور است.
محمد رنجبرهمچنین با اشاره به دیدگاه های رهبر معظم انقلاب درباره امید و امیدآفرینی گفت : اولین هدف دشمن تخریب روح امید در مردم است لذا اگر مدیری سخن وعمل اوامیدوارکننده نباشد و برنامه ای برای تلاش و خدمت به مردم نداشته باشد به این معناست که توانایی مدیریت نداردو دلسوز به نظام جمهوری اسلامی نیست.
رنجبر دربخش دیگرسخنانش با تجلیل از حضور باشکوه و دشمن شکن مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: مردم پایبندی خود به نظام، انقلاب و آرمان های امام(ره) و شهدا را بار دیگر به رخ دنیا کشیدندوثابت کرد که همواره با وجود همه مشکلات پای انقلاب ایستاده اند ؛ لذا وظیفه مدیران اجرایی اینست حامی ودرکنارمردم باشند.

وی حضور دو سوم هئیت دولت در سفر ریاست جمهوری به استان گیلان را نشان دهنده اهمیت این استان برای رئیس جمهورعنوان نمود و افزود: مردم لنگرود درمهمان نوازی سابقه درخشانی دارند، اکنون که رییس جمهوری به این خطه سفرمی کنند ضرورت دارند استقبال شایانی از ایشان بشود.
رنجبرتأکید کرد: استقبال پرشور مردم از رییس جمهوری بازتاب جهانی زیادی در پی داشته و دشمنان نظام را نومیدتر ازهمیشه می کند؛ وی افزود : انشالله مردم، شوراها و مدیران دستگاه های شهرستان با اتحاد بسیار خوبی که از آنان سراغ داریم در روز چهارشنبه قبل از ساعت 9 صبح درلاهیجان،ورزشگاه تختی حضوروبرای میزبانی شایسته از ریاست جمهوری تلاش کنند تا توطئه های دشمنان نسبت به نظام وانقلاب خنثی شود.

حجت الاسلام علیرضا محیطی امام جمعه کومله نیز در ادامه این نشست گفت: امید است این سفر به سرزمین گیل مردان و گیل زنان غیور ، گشایشگر افق های جدید توسعه و پیشرفت باشد وی ازعموم اقشار و مردم با درایت و بصیرت شهرستان لنگرود خواست تا در مراسم استقبال ازریاست محترم جمهور در صبح روز چهارشنبه در شهرستان لاهیجان حضور بهم رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *