از لیست حامیان رئیسی تا مدیرکلی در دولت تدبیر و امید/ آیا استاندار گیلان این عکس را ندیده است؟!

🔘اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، اردیبهشت‌ماه سال ۹۶ بود که لیست اولیه ۱۱+۱ حامیان انقلاب اسلامی و خادمان شهر رشت در حمایت از سید ابراهیم رئیسی منتشر شد. پس از چند روز اما این لیست با چند تغییر و جابجایی مجدداً منتشر شد و نام عباس علیزاده نیز به جای فردی دیگر وارد لیست نهایی شد!

⚜از اردیبهشت‌ماه ۹۶ و حضور عباس علیزاده در لیست حامیان رقیب انتخاباتی رئیس دولت تدبیر و امید تا حضور همین فرد به‌عنوان مدیرکل یکی از مهم‌ترین ادارات کل استان یعنی تعاون، کار و رفاه اجتماعی زمان زیادی نمیگذرد و این موضوع نشان‌دهنده آن است که حرف‌های مصطفی سالاری استاندار گیلان در خصوص عدم‌حمایت از مخالفین دولت و ندادن سمت‌های استانی و شهرستانی در اختیار آن‌ها نقض شده است.

⚜قطعاً آنچه به‌عنوان مخالف دولت بیان می‌شود مصداق‌های مشخص خود را دارد. طبیعتاً وقتی‌که در پایان دوره نخست یک دولت قرارگرفته‌ایم، افرادی که در جبهه رقیبان آن دولت برای تصدی بر دوره بعدی ریاست جمهوری تلاش می‌کنند جزو مخالفین دولت قلمداد می‌شوند و قطعاً کسی نمی‌تواند مدعی شود که علیرغم آنکه برای پیروزی طیف رقیب تلاش کرده است، تعلق خاطر ویژه به آن دولت که در نهایت توانسته پیروز عرصه انتخابات باشد، دارد.

⚜تأکیدات چندباره استاندار گیلان نسبت به موضوع عدم فضا دادن به مخالفین دولت نشان از آن دارد سالاری زمان انتخابات به‌واسطه آنکه در گیلان حضور نداشته خبر از برخی جناح‌بندی‌ها ندارد و برخی افراد به‌اصطلاح اصلاح‌طلب احتمالاً بجای تصویر لیست نهایی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان شهر رشت، تصویر لیست اولیه که با تغییرات مفصل همراه بود را نشان داده‌اند!

🔺️🔻منبع /رشت ۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *