🔵سردار اشتری:
وجود روحیه جهادی تنها مختص دوران دفاع مقدس نیست

⚀حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

رشت- فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به فتنه ها و توطئه های دشمن در دهه‌های اخیر علیه نظام مقدس اسلامی، گفت: وجود روحیه جهادی تنها مختص دوران دفاع مقدس نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین اشتری بعدازظهر چهارشنبه در مراسم یادواره ۴۴۵ شهید والامقام فرماندهی انتظامی گیلان که در سالن اجتماعات شهدای ناجا برگزار شد با بیان اینکه حضور در محفل شهدا توفیق می خواهد، اظهار کرد: تا زمانی که در مسیر شهدا حرکت کنیم پیروزی از آن ما خواهد بود.

سردار اشتری با اشاره به فتنه‌ها و توطئه های دشمن در دهه‌های مختلف انقلاب اسلامی گفت: روحیه جهادی شهدا در دوره‌های مختلف باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد.

وی با بیان اینکه دشمن با تمام قوا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کشورمان را مورد هدف خود قرار بود، افزود: آنچه که ما را در انقلاب پیروز میدان کرد وجود روحیه جهادی است.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با بیان اینکه روحیه جهادی تنها مختص یک برهه از زمان نیست، بیان‌کرد: شهدای دفاع حرم فراتر از مرزهای کشورمان برای مبارزه با دشمنان اسلام شجاعانه جلو رفتند و جان خود را نثار کردند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری کنگره شهدا و زنده نگهداشتن یاد شهدا سبب حفظ و ارتقای روحیه جهادی می شود، تصریح کرد: نا امید کردن مردم از نظام و ایجاد فاصله میان آنها یکی از اهداف دشمنان است. وجود روحیه انقلابی باید به حدی باشد که دشمن جرات نکند حتی فکر تجاوز به این آب و خاک را در ذهن خود داشته باشد.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا مکررا برای این نظام و ملت خط و نشان می کشد، ادامه داد: دشمنان متصورند می توانند با ایجاد هجمه در داخل کشور اقتدار نظام را از بین ببرد اما تفکر بسیجی و مقابله با استکبارستیزی و اطاعت از فرمایشات فرمانده کل قوا مانع رسیدن دشمن به نیات پلید خود می شود.

سردار اشتری با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پرشورتر از سال‌ها گذشته خواهد بود، افزود: ملت ایران همانند همیشه نشان می دهند هنوز پشتیبان نظام و رهبری و ولایت فقیه هستند.

نیروی انتظامی متولی امنیت اجتماعی در جامعه

فرمانده انتظامی گیلان نیز در ادامه این مراسم ضمن قدردانی از حضور خانواده های شهدای ناجا در این مراسم، اظهارکرد: امنیت امروز کشور مدیون خون شهدا است.

سردار محمدرضا اسحاقی در ادامه با بیان اینکه گیلان دارای  ۴۴۵ شهید بعداز انقلاب، دوران دفاع مقدس و مبارزه با مواد مخدر است، افزود: شهدا رسالتی از جنس آگاهی بر دوش ما  قرار داده‌اند.

سردار اسحاقی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی متولی امنیت اجتماعی است، گفت: نیروی انتظامی در راه آرمان‌های انقلاب جان خود را نثار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *