🔴فرماندار رشت در جلسه کمیته ساماندهی سواحل شهرستان مطرح کرد؛
ضرورت خدمات رسانی به مردم و مسافران در نوار ساحلی در تمام طول سال

⬛حقیقی//پایگاه خبری گیل ابراز

🔷فرماندار رشت با اشاره به اینکه حضور گردشگر در گیلان محدود به فصل تابستان نیست، خاطرنشان کرد: این عامل، ضرورت خدمات رسانی به مردم و مسافران در نوار ساحلی را در تمام طول سال بیان می کند.

🔷 دکتر میرشمس مومنی زاده در این نشست اظهار داشت: برای تکمیل طرح های سالمسازی نیازمند پشتیبانی ملی هستیم تا بتوانیم با اقدامات موثر عملیات اجرایی را تکمیل کنیم.

🔷وی با اشاره به استفاده مستمر و چهارفصل مسافران از نوار ساحلی استان و با بیان اینکه حضور گردشگر در گیلان محدود به فصل تابستان نیست، خاطرنشان کرد: این عامل، ضرورت خدمات رسانی به مردم و مسافران در نوار ساحلی را در تمام طول سال بیان می کند.

🔷فرماندار شهرستان رشت به اهمیت نقش ناجیان غریق و لزوم‌توجه به مطالبات آن ها اشاره کرد و گفت: طی سال های اخیر با مدیریت نماینده عالی دولت در استان و مجموعه تحت مدیریت وی بخش قابل توجهی از مطالبات و‌ نیازمندی های این قشر زحمتکش برطرف شد و درصدد هستیم هرچه زودتر مطالبات آنها بطور کامل مرتفع گردد.

🔷میرشمس مومنی زاده پیشنهاد کرد با اختصاص یک ردیف در بودجه سنواتی کشور جهت تخصیص به موضوع ساماندهی سواحل شمال بتوانیم سالانه بطور قانونی و از طریق بودجه عمومی دولت نیازمندی های این بخش را به بهترین نحو ممکن تامین کنیم.

🔷وی با تاکید بر لزوم مدیریت هوشمندانه دستگاه های محلی در نوار ساحلی، تصریح کرد: به طور قطع پشتیبانی و حمایت دستگاه های ملی می تواند اثر بیشتری داشته باشد.
وی در پایان سخنانش به نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی و آموزش اشاره کرد و گفت: هرچه در این مقوله دقیق تر عمل کنیم نتایج بهتری در حوزه های مختلف فرهنگی، بهداشتی، زیست محیطی و ترافیکی حاصل می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.