🔴فرماندارشهرستان رشت در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان مطرح کرد؛ساده زیستی، گره گشایی از مشکلات مردم، حضور در بین آن ها و رسیدگی به مطالباتشان از مصادیق خدمت صادقانه است.

⬛حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

🔷فرماندار شهرستان رشت با اشاره به مشکلات معیشتی و شرایط عمومی حاکم بر جامعه، گفت: ساده زیستی، گره گشایی از مشکلات مردم، حضور در بین آن ها و رسیدگی به مطالباتشان از مصادیق خدمت صادقانه است که می تواند علاوه بر تقویت اعتماد مردم، روند خدمت رسانی را تسهیل کند.

🔷 دکتر میرشمس مومنی زاده در این نشست صمیمی که در اولین روز کاری خود، پیش از ظهر امروز با حضور معاونین و جمعی از همکاران صورت گرفت، ضمن قدردانی از زحمات آیت الله فلاحتی، خواستار حمایت و پشتیبانی بیش از پیش وی شد و گفت: یقینا بهره مندی از توصیه های شما می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات و تنگناها باشد.

🔷وی با اشاره به مشکلات معیشتی و شرایط عمومی حاکم بر جامعه، گفت: ساده زیستی، گره گشایی از مشکلات مردم، حضور در بین مردم و رسیدگی به مطالبات آن ها از مصادیق خدمت صادقانه است که می تواند علاوه بر تقویت اعتماد مردم، روند خدمت رسانی را تسهیل کند.

🔷نماینده عالی دولت در شهرستان، مطالبات مردم درخصوص وضعیت روستاهای سراوان و فخب را مهم تلقی کرد و با تاکید بر لزوم توجه به مقوله گردشگری و بهره گیری از ظرفیت هایی نظیر تالاب عینک، تصریح کرد: باید از ظرفیت های ملی برای به سرانجام رساندن پروژه های پرحجم شهرستان بهره ببریم و این موضوع، پیگیری و تلاش مستمر می طلبد.

🔷 دکتر مومنی زاده در پایان سخنانش اظهار داشت: مسئولیت خدمت به مردم نعمتی بزرگ است که وظیفه داریم با خدمتی شبانه روزی، جهت رشد و توسعه همه جانبه، در سایه تعامل با مجموعه مدیریتی شهرستان و با بهره گیری از حمایت، هدایت و پشتیبانی استاندار گیلان و نماینده مقام معظم رهبری در استان گام های مثبتی برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *