🔷سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان:توسعه برنامه های فرهنگی و اجتماعی در سواحل گیلان ضروری است.

⬛⬛حقیقی//پایگاه خبری تحلیلی گیل ابراز

🔷رشت- سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان با اشاره به اجرای ۳۵ طرح سالم سازی در ۶۸ شناگاه این استان، گفت: توسعه برنامه های فرهنگی و اجتماعی در سواحل گیلان ضروری است.

🔷به گزارش خبرنگارمهر، بعدازظهر جمعه سواحل رودبنه و سحرخیز محله لاهیجان با حضور مونا ابروفراخ سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان، سازمان های مردم نهاد، بخشدار رودبنه و لاهیجان و جمعی از مدیران شهرستانی پاکسازی شد.

🔷سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار مهر اجرای برنامه های فرهنگی در سواحل دریای خزر را نیازمند ارائه برنامه منسجم و اصولی دانست و گفت: حضور میلیون ها مسافر و گردشگر در استان های شمالی کشور از جمله گیلان، بهترین فرصت برای اجرای برنامه های فرهنگی و دستیابی به اهداف مورد نظر در این بخش است.

🔷مونا ابروفراخ با تاکید بر توسعه و گسترش برنامه های فرهنگی و اجتماعی در سواحل برای غنی سازی اوقات فراغت خانواده های گیلانی وگردشگران، افزود: با توجه به اینکه استان های شمالی از قطب های گردشگری کشور محسوب می شوند، اجرای طرح های فرهنگی و اجتماعی برای مردم و گردشگران در راستای افزایش انگیزه و تشویق برای سالم نگه داشتن محیط زیست از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

🔷وی با اشاره به استفاده از طرح های سالم سازی دریا جهت جلوگیری از غرق شدگی، اظهار کرد: برای رفاه حال گردشگران و مردم گیلان پیش بینی های لازم برای اجرای ۳۵ طرح سالم سازی در ۶۸ شناگاه ۹ شهرستان ساحلی گیلان انجام شده است.

🔷سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان باتأکید بر ضرورت پاکسازی مستمر سواحل، پایش و نظارت ویژه این مناطق، گفت: در همین راستا ۱۹ دستگاه خدمات رسان در ۹ شهرستان ساحلی استان در قالب کمیته های ۹ گانه خود را برای خدمات رسانی به مردم در سواحل آماده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *