⚫به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گيل ابراز -مراسم افتتاح طرح های عمرانی صدا وسیمای مرکز گیلان درحالی برگزار شدکه مسئولان با اشاره به وظیفه خطیر رسانه ملی در حوزه فرهنگی خواستار استفاده از ظرفیت هنرمندان این استان شدند.
استاندار گیلان در آیین افتتاح پروژه های فنی صدا وسیمای مرکز گیلان به نقش دوسویه صدا وسیما در جامعه اشاره، اظهار کرد: صدا و سیما می تواند از یک سو اخبار دولت را به جامعه و از سوی دیگر مشکلات، انتقادات و پیشنهادات مردم را به دولتمردان انتقال دهد.

مصطفی سالاری با اشاره به نقش رسانه ملی در مورد امر به معروف و نهی از منکر، گفت:صدا و سیما تنها رسانه ای است که با دامنه ای گسترده و وسیع و با انتشار افکار و ارائه راهکارهای متفاوت، نقش بسیار مهمی را در جامعه ایفا می کند.

وی با تأکید بر اهمیت تولید محتوا در صدا و سیمای مرکز گیلان، افزود: گیلان مهد فرهنگ و هنر است و هنرمندان بسیار بزرگی در طول تاریخ در گیلان معرفی شده اند.

به گفته سالاری در حال حاضر نیز هنرمندان جوان و خوش آتیه بسیاری در گیلان هستند که باید به آنان توجه ویژه ای در تولیدات فرهنگی و هنری صدا و سیمای مرکز گیلان شود.

استاندار گیلان در ادامه با اشاره به پتانسیل های فرهنگی و هنری گیلان، خاطرنشان کرد: از ظرفیت هنرمندان گیلانی باید حداکثر استفاده شود.

وی در ادامه تصریح کرد: انتظار می رود با توجه به این اقدامات ظرفیت های صدا و سیمای مرکز گیلان روز به روز در سطح استانی و ملی افزایش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *