🔷به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گيل ابراز _ رئیس کمیسیون بهداشت محیط،زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت ضمن گرامیداشت روز درخت کاری به نقش تاثیرگذار مردم در توسعه فضای سبز اشاره کرد و گفت: انتظار می رود مردم شهر رشت در هفته درختکاری مشارکت فعالی داشته باشند.

فاطمه شیرزاد، نماینده منتخب مردم شهر رشت در شورای شهر پنجم، در ادامه افزود: مدیریت شهری برای ایجاد هوایی پاک و سالم نیازمند مشارکت و همکاری تمامی شهروندان در حوزه کاشت و نگه داشت فضای سبز و به ویژه درختان می باشد.

رئیس کمیسیون بهداشت شورای اسلامی شهر رشت ضمن دعوت از مردم برای کاشت درخت در روز درختکاری، تاکید کرد:حفاظت از درختان موجود به مراتب اهمیت و ضرورت بیشتری نسبت به کاشت درخت دارد.

شیرزاد درباره اهمیت حفظ و نگه داری درختان سطح شهر گفت: درختان علاوه بر اینکه کیفیت هوا را افزایش داده و آلودگی‌ هوا را کاهش می دهند،در زیباسازی فضای شهری هم بسیار تاثیر گذار هستند.

رئیس کمیسیون بهداشت،محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت در ادامه تصریح کرد:بدون تردید توجه به کاشت و نگهداری درختان نقش به سزایی در حفظ محیط زیست دارد و باعث افزایش سلامتی افراد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.